تاریخچه

مدیران

خط تولید

آزمایشگاه

تاریخچه شرکت

شرکت رایان نو پلاست اطلس در سال 1382 با هدف تولید و ساخت انواع ظروف پلاستیکی علی‌الخصوص ظروف لبنیات پا به عرصه صنعت نهاد. این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و مجهزترین آزمایشگاه های آزمایش و تست سامت مواد پلاستیکی گامی نوین در صنعت تهیه و تولید این ظروف برداشته است. از اهداف اصلی شرکت تولید محصول با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین کیفیت در جهت حفظ و رضایت مشتریان داخلی و خارجی می باشد و در این راستا با بسیاری از شرکتهای بزرگ داخلی همکاری زیادی داشته و حتی محصولات این شرکت طی چند سال اخیر به مقدار زیادی به کشورهای همسایه صادر شده است.

 
مدیران ارشد
خط تولید کارخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آزمایشگاه مواد

آزمایشگاه این مجموعه مجهز به تجهیزات مرتبط با صنایع پلاستیک می باشد. آزمون های اولیه همچون اندازه گیری خاکستر، فراریت محصول، تغییر ابعادی و میزان جذب آب؛ در محل کارخانه انجام گرفته و آزمون های تخصصی همچون مهاجرت، فلزات سنگین و آزمون های میکروبی زیر نظر آزمایشگاه های همکار دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام م یشوند.